Чи доводилось тобі бачити живого слона ?Що ти знаєш про цю тварину ?напиши текст-розповідь(5-7 речень)

1

Ответы и объяснения

2012-04-10T16:04:04+04:00

Мені дійсно доводилося бачити живого слона. Це могутня тварина. Своїми розмірами, вона просто захоплює мене. Спостерігаючи за цією твариною, мені здавалося, що немає на світі нічого величнішого. 

 Нажаль, я дуже мало знаю про слона. Мені відомо, що слони живуть в Австралії, Африці, Америці. У середньму слони живуть біля 70 років. Вони дуже люблять банани, кокоси, різні ягоди, манго.

 Розповім одну історію, яку мені прийшлося бачити своїми власними очима. 

Це було у найкращому в Україні зоопарку, який знаходиться у Миколаєві. Слон був у закритому приміщенні, тому що на дворі була осінь. Зайшовши до приміщення я приєднався до купки людей, які спостерігали за слоном. Але була інша купка людей, які кидали слоневі печиво, хліб, або ж просто жартували з ним. Хоча у всіх перед очами висіла табличка, на якій було написано великими буквами: "Тварин годувати заборонено". Але на це не звертали уваги. Хто що мав. старалися щось кинути. Слон був задоволений. Він хоботом збирав їжу, і у знак подяки, кивав головою. Було все чудово!

 Але ж ось у посітителів закінчилася їжа, і вони просто махали руками, імітуючи, наче кидають йому їжу. Слон озирався, нахиляв голову і хоботом щось шукав на землі, та нічого не знаходив. Здавалось, він зрозумів у чому діло. Він опустив хобота, знайшов невеличку калюжу на землі якоїсь рідини, втягнув її в себе, а потім  різко махнув хоботом на жартуючих. Усі ахнули і ршвидко відступили від огради. Жартуючим стало не до жарту. Весь їхній парадний наряд був у смердючій, жовтій рідині. Остерігаючись оказатися на місті, ми поспішили до виходу. Було весело!

 Слон це добра тварина, її не обманиш.