Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2014-03-03T18:07:59+00:00
Люди давно і широко використовують гриби як продукт харчування. Гриби багаті білками : у їх сухій речовині 20 - 30 % припадає на частку чистого білка. Крім того , в них містяться жири , мінеральні речовини , мікроелементи - залізо , кальцій , цинк , йод , калій , фосфор. У підберезники , наприклад , міститься 8,5 % фосфору (від загальної ваги золи) , в сироїжках - 3,2 , в свинушками товстої - 9,3 , в свинушками тонкої - 3,9 %. При цьому капелюшки містять більше фосфору , ніж ніжки.
У нашій країні налічується близько 300 видів їстівних грибів . Однак число видів , що вживаються в їжу , зазвичай невелика . Більшість їстівних грибів маловідоме , наприклад , гриб-парасолька , деякі види рядовок і т. д. Кращі їстівні гриби - білий гриб , підосичники , підберезник , маслюки , грузді , рижики , осінній опеньок . Хороші харчові якості також у літнього опенька , сироїжок , рядовки фіолетовою , волнушек . За підрахунками фахівців , в Підмосков'ї середня маса грибів з травня по жовтень становила в молодому сосняку від 1,6 до 3 кг / га абсолютно сухої ваги , а в старих насадженнях того ж типу - 15,6-20,2 кг / га .
Серед грибів є і отруйні , але їх порівняно небагато. У першу чергу слід назвати бліду поганку і смердючий мухомор - смертельно отруйні гриби , проти яких немає надійного протиотрути. Різною мірою отруйні мухомор червоний , мухомор пантерний , мухомор порфіровий , мухомор поганковідний , деякі види волоконниць та ін Деякі отруйні гриби важко відрізнити від їстівних , тому ніколи не треба вживати в їжу незнайомі види грибів .
Щоб мати гриби до столу круглий рік , а також для поповнення ресурсів білків , гриби розводять у теплицях та інших приміщеннях або вирощують в спеціальних резервуарах , отримуючи таким шляхом масу грибного міцелію або плодові тіла. Розводять печериці , гливи , літній опеньок , зимовий гриб та деякі інші.
Багато гриби , особливо мікроскопічні , утворюють фізіологічно активні речовини. До них відносяться антибіотики , вітаміни (у тому числі з групи фолієвої ) , органічні кислоти (лимонна та ін), ряд ферментних препаратів , галюциногени і т. п. Деякі такого роду речовини отримують в промислових масштабах для лікування людини і тварин або для інших потреб народного господарства (пеніцилін , лимонна кислота та ін.) Псилоцибін і псилоцин , віднайдені грибами з роду Psilocybe , лікарі намагаються застосовувати для лікування психічних захворювань. Препарати з чаги (стерильна форма одного з видів трутовиків ) збільшують опірність раку і використовуються для лікування виразкової хвороби , гастритів та інших шлунково -кишкових захворювань. Витяжки з плодових тіл деяких видів маразміусов ( негніючніков ) пригнічують ріст туберкульозної палички. Фермент руссулін , що виробляється одним з видів сироїжок , використовується при виробництві сиру