Твір-мініатюра Як я провела свою весняні канікули? ДОПОМОЖІТЬ МЕНІ Я В БОРГУ БУДУ .... БУДЬ-ЛАСКА Я ВАС ПРОШУ!!!!!!!!!!

НАПИШІТЬ ЯК ВИ БИ ПРОВЕЛИ ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ!

1

Ответы и объяснения

2012-04-09T21:19:14+04:00

Зазвичай під час літніх канікул ми з батьками вирушаємо до моря або в ліс - в похід. Але цього року я майже місяць провела у бабусі в гостях - в красивому селі Вишневе.
Бабусине село - маленьке, акуратне. Будинки мешканців села чистенькі, свежепобеленние. Дахи і наличники вікон, ставні, ворота у багатьох прикрашені витіюватою різьбою. Справа в тому, що село славиться своїми майстрами різьби по дереву - сім'єю Карташовим. Їхній будинок схожий на казкову хатинку. Здається, що на вікна, двері, навіть на паркан накинуто тонке мереживне покривало - так ошатно вони виглядають.
У бабусі в гостях я прокидалася дуже рано. По-іншому в селі не вийде - день тут починається з першими криками півнів.
Господарство у бабусі велике, і я зі своїм двоюрідним братом, теж приїхав погостювати в село, допомагала, чим могла: носила з криниці воду, готувала сніданок, варила їжу для поросят, рвала траву для кроликів. Бабуся навчила мене доїти корову і доглядати за курми та качками.
Вранці і ввечері ми з братом поливали город, тому що літо видалося посушливе. Бабуся була дуже рада нашої допомоги і часто готувала до обіду або вечері небудь смачненьке: печеня з картоплі з м'ясом в copyright 2005 ALLSoch.ru горщиках, вареники з ягодами, пироги з рибою.
У вільний час, якого у нас залишалося достатньо, ми з братом ходили в ліс. Місцеві хлопці навчили нас відрізняти їстівні гриби від отруйних і навіть показували грибні місця. А скільки чорниці було в лісі - видимо-невидимо!
Вечорами, відпочивши від жаркого дня, ми зустрічали возвращающееся з випасу стадо і забирали нашу корову, після чого грали з сусідськими хлопцями у волейбол або просто сиділи на лавочці і обмінювалися новинами.
Два рази ми з братом ходили в сусіднє село на риболовлю. Там є невеликий ставок, де водяться карасі і червоноперки. Але братові з рибною ловлею щастило більше, ніж мені: він наловив ціле відерко риби. Вдома ми нагодували дрібною рибою бабусиних котів, а велику я посмажила, і у нас вийшов чудовий вечеря.
Мені дуже сподобалося в селі. Я багато чому навчилася, добре відпочила, у мене з'явилися нові друзі. На наступне літо мені б теж хотілося поїхати до бабусі і провести там цілі канікули.