Відома давня легенда про майстрів, які зносили каміння на місце майбутнього будівництва. Коли одного з них запитали, що він робить, той сказав: «Хіба не бачите, я тягаю каміння». Другий на це запитання відповів: «Я стараюся заробити собі на хліб». Третій відповів: «Я будую дім, де житимуть люди». Поясніть причину відмінностей у відповідях майстрів. Чим зумовлене це явище?

1

Ответы и объяснения

  • larmih
  • главный мозг
2014-03-03T12:22:20+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
В даному випадку спостерігається різне ставлення учасиників будівництва до своєї праці та до мети будівництва.Для першого-це всього лише важкий виснажливий труд,який не приносить задоволення.Він тягає каміння і з нетерпінням чекає,коли це нарешті закінчиться.Другий вбачає в цій праці можливість заробити на хліб.Він працює сумлінно,але без особливого завзяття.А от третя особа чітко бачить перед собою мету.Він з радістю виконує своє завдання.Робота кипить в його руках.Він захоплений своєю працею та добре розуміє,яку користь він принесе людям.