помогите пожалуйста ! Вообще не разбираюсь в машинах и украинском.

Складіть і розіграйте діалог із сусідом по парті про ваші улюблені марки автомобілів. Скористайтесь опорними словами та словосполученнями.


Колір, форма, дизайн, салон, обшитий, кермо, справа, зліва, вікна, затемнений, сидіння, зручний, затишний, сучасний, автоматичний, кількість місць, керований, легко, їхати плавно, швидко, дістатися до ... .

1

Ответы и объяснения

2014-03-02T10:30:59+00:00
-Привіт Андрію! -Привіт Дімон! Як справи? -Все добре. Вчора з братом їздив тачку купувати в автосалоні. -Ух ти! Круто і яку вибрали? -Дивилися і на «Шкоду» і на «Ауді», «БМВ», «Ніссан» і ще на декілька різних марок Так ти правий багато дизайнів і по кольору і формі. Угу. Ми вчора заїхали в автосалон «БМВ» знайшли один варіант Який? «БМВ» Х5 кольору білий металлік, зручна та затишна, автоматична коробка передач. О я бачив цю тачку, в мого дядьки така ж. Вона достатньо зручна і вміщує багато пасажирів, 6 місць для пасажирів і кермо зручне. А скло затемнене по боках? Ні, але можна потім затонувати її.  Я вчора також тестував її, брат дозволив. Ти проїхав на ній!? І як? Круто! Їде легко, плавно, сидіння дуже зручні. Він коли купив ми їхали на достатньо не великій швидкості і швидко дісталися  з одного району міста в інше. Одним словом – дуже класне авто як по дизайну так і по характеристикам.