Ответы и объяснения

  • Участник Знаний
2014-02-28T16:09:09+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
Швидко минає дитинство. Здається, зовсім недавно ми йшли у перший клас, а вже не за горами - випускний. Кожен з нас вже уявляє свій шлях в майбутнє. Хтось бачить себе юристом, хтось лікарем, хтось учителем.
Я теж часто почала замислюватися, ким я стану через 15 років?
Я мрію, що буду лікарем, хірургом. Своєю щоденною працею я рятуватиму сотні життів. 
В мене буде сім*я, люблячий чоловік і двоє хороших дітей. На вихідних ми часто кудись їздитемо, відпочиватимемо. В нас буде гарна квартира, до якої часто навідуватимуться наші друзі. Це будуть і друзі по роботі, і шкільні друзі.
Ми будемо провідувати наших батьків, з якими у нас будуть гарні, теплі стосунки.
Так, кожен мріє досягти чогось у житті, кожен мріє стати успішним, багатим, знаменитим і коханим. Але як би не склалася моя доля, які б повороти не робила фортуна, я знаю одне - і через 10, і через 15, і через 20 років я завжди залишуся українкою, яка любитиме свою Батьківщину, пам*ятатиме заповіти наших предків і ніколи не зрадить своїм принципам. Я буду дотримуватися законів моєї країни, законів не лише конституційних, але й законів людяності.