міні-твір за темою уславлення мужності і величі знань у романах Д.Дефо та Ж.Верн
срочно!!!

1

Ответы и объяснения

2014-03-01T19:13:57+04:00
Твори, написані Ж.Верном та Д.Дефо, мені дуже сподобались. Ці романи захоплюють своєю романтикою мандрів, дивовижними пригодами, мужніми героями. У творах возвеличується велич науки і знань, бо вони допомагають вижити у скрутну хвилину, додають впевненості у важкий час. Герої творів дуже розумні, працьовиті, цікаві.
      Так Робінзон Крузо, герой одноіменного роману Д. Дефо, опинився на безлюдному острові. Завдяки своєму розумові, вірі у серці, кмітливості, винахідливості, не тільки не занепав духом, а й почав боротися за нове життя. Він зумів стати майстром на всі руки. Це допомогло йому вижити. Робінзон виявився прекрасним хліборобом і скотарем, стрільцем і дослідником. Його життя вчить нас не здаватися, переборювати труднощі і вірити у себе. А впевненість у своїх силах багато в чому залежить від твоїх дій, що опираються на розум та набуті знання.
      Літературний доробок Ж.Верна становить близько сто тридцять творів. Одним із них є роман «П’ятнадцятирічний капітан». Герой цього твору, як і його автор, надзвичайно любив море. Цікавився морською справою та наполегливо її вивчав. Саме знання допомогли Діку у вирішальну хвилину замінити капітана, який загинув, та повести судно, знайти правильний шлях повернення додому. Також мені сподобались інші герої цього твору, бо усі вони добре знали свою справу.
      Твори переконують нас , що наука – це великий скарб. Тому учні повинні наполегливо здобувати знання та освіту, збагачувати свою рідну мову та себе, адже вони знадобляться у майбутньому, зроблять нас розумними, цікавими, впевненими у своїх силах людьми.