Пожалуйста помогите очень надо!!!!!. Б.Харчук "планетник' твiр на тему "Сила кожного таїться в силі його душі"
Очень срочно. Зарание спасибо
7 класс

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2014-02-27T17:25:33+00:00
Душа - це проміжна ланка між земним свідомістю і істинної Божественної, безсмертною сутністю людини. Це енергетична субстанція, яка супроводжує кожного, з моменту його народження і до смерті.
Дух людини - безсмертна сутність здійснює зв'язок з людською свідомістю через Душу. Все що трапляється з нами, всі наші переживання, думки, слова, дії передаються Духу через Душу. Дух не може безпосередньо впливати на людину, та йому це і не потрібно, бо головне для нього це досвід, тобто можливість рухатися далі по дорозі еволюції.
З семирічного віку, коли людина вже зобов'язаний відповідати за свої діяння, включається механізм карми. Ось тут-то головну роль бере на себе Душа, від її сили і чистоти залежить і результат отримується в процесі розвитку ситуації.
Сила Душі досягається духовністю людської свідомості. Різні люди в аналогічних ситуаціях чинять по-різному, Це виражається мірою відповідальності за свої дії перед Богом і людьми. Такі якості як любов, співчуття, доброта, мудрість, воля - це складові якості людської Душі.
Сила душі виховується в минулих життях і ти продовжуєш вирощувати як душу і дух. Твоя душа спілкується з тобою, через совість і на скільки добре ти будеш чути свою душу на стільки сильним ти і будеш. Сила тут мається на увазі духовна, тобто ця сила виражається в справедливості, доброти, любові, творенні багато можна перелічувати. Звичайно може матися на увазі і інша сила, така, наприклад, як володіння духовною силою зцілення, правидения, ясновидіння. Хотілося б додати від китайців для кращого розуміння.