Помогите пожайлуста написать сочинение на тему" Яким повинен бути справжній друг"

2

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2014-02-27T20:35:32+04:00
Найпрекрасніший подарунок, зроблений людям після мудрості, - це Ларош Фуко. Яким я бачу справжнього друга? Передусім він має бути доброзичливим, привітним, чуйним - адже людям такі потрібні добро, безкорисливість, увага. Справжній друг має бути хазяїном свого слова, мати сучасні погляди на життя, уміти відстоювати свою точку зору. Ще я хочу, щоб людина, з якою я дружу, уміла поводитися в суспільстві і завжди залишалася самим собою. Я хочу, щоб він поважав людську особистість, а тому завжди був поблажливим, м'яким і поступливим.Якостей, які повинен мати справжній друг, дуже багато, але передусім він має бути дійсно справжнім, а не підробним.Справжній друг той, який прийде на допомогу завжди. Народна мудрість свідчить: «Не май ста рублів, а май сто друзів». І це так точно сказано! Адже людина, що не має друзів, як жебрак.
2014-02-27T20:47:20+04:00
"Яким має бути справжній друг"
Дружба ,на мій погляд,це великий дар людини.Адже чим більше в тебе товаришей,тим більше ти відчуваєш підтримку у важких ситуаціях.Але важливо бути чесним та дружелюбним у стосунках зі своїми товаришами.
Кажуть що справжніх друзів небагато.Я з цим згодна. У мене багато друзів,проте справжня лише одна подруга.На мою думку справжні друзі-це ті люди на який завжди можна покластися.Вони є справжньою опорою в житті.Якщо ти хочеш мати друга то потрібно бути добрим та щирим. Але на мою думку найкраший справжній друг кожної людини-мама!Вона завжи вислухає й допопможе у тяжку хвилину.Але найголовніше те, що вона це все робить щиро та з любовю. Я вважаю ,що мамаі є справжньою опорою в житті.За нею як за камяною стіною.
І все ж таки дружба-це довіра!
Щелкни по моїй фотці і добав в друзі!)