Помогите срочно!!! Завтра сдавать контрольную!!! Вот задание: " Пригадай, які народні та релігійні свята відзначаються навесні й улітку. Напиши про одне з них текст- розповідь (5-7 речень)." ...Заранее большое спасибо!!!

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2012-04-05T20:42:34+04:00

Релігійні свята: Благовіщення,Вербна неділя,Великдень,Зелені свята(Трійця),Івана Купала,Петрів день(Петра і Павла),Спаса,Успіння присвятої Богородиці.

 

Народні: Заклик весни,Зустріч весни,Сорок Мучеників(Воно святкується 22 березня (за новим стилем). У цей день, говорили в народі, птахи прилітають із вирію і приносять весну. Господині, щоб відзначити цю подію, пекли тістечка у вигляді пташок і роздавали дітям, “щоб птиця водилася” ).

 

Свято Благовіщення одне із найбільших весняних свят. Слово "Благовіщення" означає добру, радісну звістку про те, що почалось звільнення роду людського від гріха і вічної смерті. В церкві в цей день святять проскури, а господарі в Україні випускають із хлівів тварин, щоб чули  весну. 

Кажуть, що на Благовіщення птахи гнізда не в’ють і не несуться.  У це свято особливо грішно працювати на землі. Ось на Благовіщення Господь «благословить усяке дихання» і можна розпочинати роботи в полі, все буде добре рости, квітнути й колоситися.