сочинение на тему на сколько важна электроэнергия.пожааалуйста напишите 3 абзаца .первый начало второе самое главное 3 концовка

1

Ответы и объяснения

2012-04-04T15:47:21+04:00

 Електроенергія - це енергія , що наявна в електричному полі. Ця енергія рівна механічній роботі , здійснюваній при переміщенні зарядів та провідників у електричному і магнітному полях. Так пояснюють цей термін вчителі з фізики, вчені , науковці. А як розуміємо цей вислів ми? Прості люди які не вивчають щодня фізики, які заклопотані щодня своєми справами. Як?

 Я , наприклад, вважаю, що електроенергія - це енергія , ща пов'язана з якоюсь електрикою, такий висновок я зробила виходячи з назви. Люди дуже рідко замислюються на походженням та сенсовим значенням слова. Їм так легше, бо так влаштовнаий світ. Ми рідко замислюємося над тим, що нам , просто кажучи, непотрібно. Але саме електроенергія дуже важлива для кожного з нас . Ми дуже рідко  це помічаємо. Наприклад, щоб зарядити той самий мобільній телефон нам потрібна електроенергія. Дуже популярним зараз став Інтернет, так щоб користуватися ним нам також потрібня ця електроенергія, а що ж казати про халодильник, телевізор, радіо. Що казати про те чим ми живемо щодня?

   Ми користуємося цією електроенергією щогодини, щодня, щороку. Нехай ми не знаємо цього терміну, але він нам і не потрібен. Ми  - ті люди що зараз живуть на Землі, розуміємо що електроенергія дуже важлива у 21 столітті, що вона дуже важлива, я гадаю, що краще це розуміти ніж просто знати що це таке!