Ответы и объяснения

2014-02-23T16:55:53+00:00
Як ніде зв'язок минулого із сьогоденням простежується у Чехова .
У 1904 році була поставлена ​​п'єса А. П. Чехова "Вишневий сад" , в якій автор зображує прощання господарів з родовим дворянським гніздом. Тема ця була вже не раз висвітлена до Чехова літераторами другої половини XIX століття. У п'єсі автор зачіпає проблеми батьків і дітей , любові , страждання. Але головне - на прикладі долі дворянської садиби автор розглядає сьогодення і минуле всій Росії.
Центральним чином , об'єднуючим героїв п'єси , безсумнівно, є вишневий сад. Для Раневської сад - це місце , де вона народилася і прожила своє життя , де жили її батьки , батьки її батьків. Любов Андріївна просто не розуміє свого життя без саду , він для неї - символ минулого. Вона є його господинею і душею. До неї постійно тягнуться люди , хоча у неї , як і у інших , є свої вади , один з яких - легковажність.Вона жадає яскравого, насиченого життя , повної радості і насолод .
Раневська не до кінця розуміє , що її чекає розорення , продовжує смітити грошима направо і наліво , в той час як Варя годує всіх молочним супом з метою економії. Любов Андріївна продовжує думати , що все життя йде як і раніше . На пропозицію Лопахіна розбити на ділянки землю , здати її в оренду дачникам , а сад вирубати , вона відповідає відмовою , кажучи , що вишневий сад згаданий в " Енциклопедичному словнику " . Але головною причиною відмови є те , що загибель саду для Раневської - її загибель. Вона звикла до нього , живе ним , і вирубати сад для неї означає змінити ідеалам і життєвим цінностям. Тому вона відкидає пропозицію Лопахіна і йде назустріч своєму краху ( як соціальному , так і фінансовому ) .