СРОЧНО, КТО-НИБУДЬ НАПИШИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА, ОЧЕНЬ НАДО, НА ЗАВТРА, УМОЛЯЮ, ЛЮДИИИ,ПЛИИЗ!!!Я УЖЕ 10 РАЗ ЭТО ЗАДАНИЕ ПОСЫЛАЮ!

Напишіть твір на тему :"Вибір професії" ТА НАПИСАТИ ДО НЬОГО ПЛАН. Кому непонятно перевод- выбор профессии и ПЛАН

2

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2012-04-03T14:33:03+00:00

Одна з найважчих проблем, перед якою виявляється молода людина, — це вибір кар'єри. Звичайно, є люди, які з шести років «знають», що вони хочуть бути докторами, або льотчиками, або пожежниками, але більшість з нас не знаходять часу для ухвалення рішення про вибір професії.

Вибір професії займає час, і ви багато про що повинні подумати, оскільки намагаєтеся вирішити, чим би ви хотіли займатися. Ви можете виявити, що повинні будете ходити на спеціальні курси, щоб придбати кваліфікацію по певному виду роботи, або можете дізнатися, що ви повинні будете отримати деякий досвід роботи, отримати достатньо знань, щоб підготуватися до якої-небудь діяльності.

На щастя, є багато людей, до яких ви можете звернутися за порадою і допомогою в ухваленні рішення. У більшості шкіл є вчителі, які можуть дати кваліфіковану раду про професію. Психолог може протестувати вас і порадити, до якої професії ви маєте більш здібностей, або схильності. І ви також можете обговорити свої ідеї з сім'єю і друзями, які завжди готові вислухати і внести пропозиції. Але навіть якщо ви звертаєтеся до інших людей за допомогою, самооцінка — важлива частина процесу ухвалення рішень. 

2012-04-03T14:55:53+00:00

Кожня людина яка дозріла на роботу звичайнож повина шукати її.Але це не так уж легко деякі діти з 7 лет знають що вони будуть пожежниками або космонавтами, але інші замислюються тільки в 20 лет коли закінчують інстітут.

  Але інколи людей заставляють іти на роботу адже деякі люди  в 17 років молоді батьки.Деяких людей виганяють із дому тому що,не приносюять грошей додому,а лише їх тратять.Не всі люди в дитинстиві гарно вчилися і після школи нікуди влаштуватись не можть адже в них не мае освіти.Люди всі хворіють або навіть стають інвалідами й через здоровья не можуть самі запеспечити свое життя.

  Деякі люди хочуть гарну роботу щоб була велика зарплата,щоб був удобний для людей графік й щоб був гарний й дружний колектив на роботі А другі люди шукають будь яку роботу щоб швидже заробити. Тож люди вибирайте гарну роботу!