Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2014-02-22T10:48:47+00:00
У більшості моїх друзів є власний письмовий стіл.Мiй стiл менi яУ столі три шухляди і ще невелике поглиблення для моїх таємних паперів. На столі стоїть вузенька книжкова полиця із найнеобхіднішими мені книжками. На полиці я розмістив невелику колекцію мінералів і два найулюбленіших подарунки, отриманих до дня народження: мікроскоп і справжній армійський бінокль. Я тримаю робочі зошити, лінійки й пенал — у верхній шухляді, чисті зошити — у середній й деякі робочі інструменти — в нижній. Мені зручно і приємно навіть просто сидіти за своїм столом, а тим більше робити уроки. Напевно, він мені допомагає добре вчитися. 
к друг. 
2014-02-22T10:50:54+00:00
Твір опис "мій письмовий стіл"
У більшості моїх друзів є власний письмовий стіл. У мене теж є. Хоча деякі дотепер роблять уроки за партою. Не подобається мені вона. Мій стіл майже істо­ричний.. Його подарував моєму дідусеві друг, від'їжджаючи з міста. Цей стіл дубо­вий, дуже важкий, але весь якийсь теплий, ніжний. Я люблю іноді провести ру­кою по його поверхні, ніби погладити. Він мені як друг.У столі три шухляди і ще невелике поглиблення для моїх таємних паперів. На столі стоїть вузенька книжкова полиця із найнеобхіднішими мені книжками. На полиці я розмістив невелику колекцію мінералів і два найулюбленіших подарунки, отриманих до дня народження: мікроскоп і справжній армійський бінокль.Я тримаю робочі зошити, лінійки й пенал — у верхній шухляді, чисті зоши­ти — у середній й деякі робочі інструменти — в нижній. 
мені зручно і приємно навіть просто сидіти за своїм столом а тим більше робити уроки. Напевно він мені допомагає добре вчитися.