Напишіть невеликий твір за прислів*я"Умій пожартувати,та знай,коли перестати"

2

Ответы и объяснения

2014-02-19T17:02:26+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
Всі люди люблять посміятися та пожартувати. Кожна людина жартує по своєму. Є люди, які люблять пожартувати по-чорному, а є люди, що жартують по-білому. Напевно,ви хочете спитати, а в чому різниця? Я поясню, різниця в тому , що жартувати по-чорному, значить сміятися з людини, а не з людиною. А це значить, що ображати людину, робити їй не приємно, робити боляче. жартувати по-білому, значить жартувати так,щоб всім було весело, смішно.А це значить, що нікому образливо не буде.Тому, можна зробити висновок, що якщо ми жартуємо , то повинні вчасно зупинитися. щоб нікого не образити.! Адже ми знаємо, що словом можно вбити!
  • Участник Знаний
2014-02-19T22:30:03+00:00
Хто з нас не любить хорошого жарту? У кожній компанії завжди знайдеться людина,  яка своїми дотепними жартами розвеселить усіх. Таких людей називають душею компанії, їм завжди раді. Але і в жартах, як і у кожній справі, повинна бути міра. 
Давайте пригадаємо стару казочку. В ній розповідається про хлопчика, який пас вівці і, заради сміху, кілька разів кликав людей на допомогу, вигукуючи "Вовки, вовки!". І коли вовки насправді з*явилися, ніхто не прийшов на допомогу жартівникові. Адже люди вже не повірили йому.
Ось такий простенький приклад показав нам, що навіть у жартах треба знати міру. Адже все, чого забагато,то вже шкодить. Жартуйте, але вчасно зупиняйтеся, щоб не сталося так, як у цій казці: вам вже буде не до жартів, та ніхто вам не повірить і не допоможе.