Шкільна їдальня закупила 24 кг сушених яблук по 14 грн та 12 кг сушених груш по 20 грн для приготування компоту сухофрукти змішали яка ціна 1 кг суміші сухофруктів

2

Ответы и объяснения

2012-03-30T09:25:27+04:00

1)24*14=336грн заплатили за сушённые яблоки

2)12*20=240грн заплатили за груши

3)24+12=36 кг сухофруктов купили

4)336+240=576грн заплатили за сухофрукт

5)576:36=16грн будет стоит смесь сухофруктов

или можно так

1)24+12=36 кг сухоф.купили

2)24*14+12*20=576грн заплатили за сухоф.

3)576:36=16 грн стоит смесь сухоф.

2012-03-30T09:39:28+04:00

24*14=336(гр)-за яблоки

12*20=240(гр)-за груши

24+12=36(кг)-всего сухофруктов

336+240=576(гр)-всего заплатили 

576:36=16(гр)-за1 кг сухофруктов