Поясніть значення виразу "Мова істини проста" (5-6 речень) Буду очень благодарна!!!

2

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
  • Участник Знаний
2014-02-18T19:33:23+00:00
Сам Г.сковорода колись сказав :"В істини є проста мова". Що ж це означає? Спершу давайте подумаємо, що ж таке, ця істина. Згідно Вікіпедії, це правильне відображення дійсності у судженнях людини, у її поняттях і уявленнях. А якщо по-простому, це ті слова, за які тобі не буде соромно, ті вчинки, за які тебе вночі не мулятиме совість. Я так розумію цей вислів, що справжня істина не потребує обрамлення з високопарних слів, тому що вона, навіть з найпростішими словами , завжди знайде шлях до серця будь-якої людини.
  • larmih
  • главный мозг
2014-02-18T20:38:51+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
"Ну що б здавалося,слова...",-так і ми можемо сказати про мову.Вона завжди з нами,завжди поруч.Ми її не помічаємо-настільки глибоко вона війшла в наше життя.Мова-це душа народу,така проста і зрозуміла істина.Так давайте ж робити усе,щоб і надалі наша рідна мова зростала і надихала під теплими променями українських гарячих сердець.