текст- розповідь після грози я дуже всіх прошу мені через 27 хвилин у школі писати контрольну!

1

Ответы и объяснения

2012-03-29T16:50:28+04:00

Ух, як піднімається вітер! Які темні важкі хмари йдуть зі сходу! Чути грім. Блискавки на горизонті б'ють прямо в землю. Йде гроза. Грози влітку особливо сильні, і не знаєш чого від них чекати. Вітер посилився. Дерева гнутися. Починає темніти, хмари зачиняють сонце. Гуркіт грому і через кілька секунд починають виблискувати блискавки. Ще один гуркіт грому і пішов сильний дощ. Блискавки ще більше почали виблискувати з усіх сторін.

Бах! Блискавка ударила в старий високий дуб. Він затріщав, але зумів встояти. Скільки століть він переживає такі грози. Молоденькі берізки гнутися до самої землі. Вітер так хоче показати влада над ними. Важкі хмари нависли над самою землею, що несуть вони з собою? Ще один гуркіт грому і пішов град. Великі крижини почали падати з неба. Під таким градом ніхто не встоїть.

Пару хвилин і град припинився, затих і вітер, наче зрозумів, що тут він безсилий і вирішив здатися. Важкі темні хмари розсіялися, немов нагулявшись вдосталь, вирішили відпочити. Але вони ще сюди обов'язково повернутися.

Засяяло сонце, а на горизонті з'явилася веселка. Радуга сповістила про те, що буря пройшла, і можна тепер побігати по мокрій траві і теплим калюжах. Ах, як свіжо і легко дихається після грози. Земля вмилася, стала чистішою і світлішою.