шкільна їдальня закупила 24 кг сушених яблук по 14 грн та 12 кг сушених груш по 20 грн. Для приготування компоту сухофрукти змішали. Яка ціна 1 кг суміші сухофруктів?

2

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
  • Участник Знаний
2012-03-28T12:59:42+04:00

1) 24 х 14 = 336 грн.стоят суш.яблоки

2) 12 х 20 = 240 грн. стоят суш.груши

3) 336 + 240 = 576 грн. стоят все сухофрукты

4) 24 + 12 = 36 кг масса всех сухофруктов

5) 576 : 36 = 16 грн. стоит 1 кг смеси сухофруктов.

 

2012-03-28T13:06:18+04:00

1) 24*14=336 (кг) закупили яблук

2)  12*20=240(кг) закупили груш

3) 336+240=576(кг) всього сухофруктів

4) 24+12=36 (кг) яблук і груш разом

5) 576/36=16(грн)