Соц. опрос : "Граффити вандализм или искусство?"

Ваше мнение.

2
спасибо)очень поможете вскоре)
Ты почитай в интернете, там ответ более шире, сделаешь полноценный вывод:)
конечно)у меня скоро конференция,вот..решила провести опрос)
Ну вот я считаю, что искусство, в том случае, если это действительно заслуживает данного статуса, красиво. Если всякая фигня, то это и есть фигня. Я бы даже на несколько групп разделила бы:)и побеседовала бы
Оу,не могу не согласиться) иногда..хочется руки поотрывать за всякие бессмысленные,страшные надписи..в подъездах или на гаражах.Но вот другое дело,когда рисуют 3D граффити на асфальте,стенах..да и когда все легально)

Ответы и объяснения

2014-02-17T21:21:44+04:00
Смотря в каком месте примешся за это

есть специальные площадки для граффити
Лучший Ответ!
2014-02-17T21:33:05+04:00
Графіті - сучасне монументальне мистецтво яке розвивається. За минулі десятиліття воно поширилося по всьому світу. Існують безліч технік, різних стилістичних рішень.Стилі і техніка графіті як особливого виду монументального, міського «андеграундного» мистецтва постійно розвиваються і удосконалюються. Кожна країна вносила щось нове і свіже в це мистецтво. Але після того як малюнки зі стін міста перемістилися на стіни музеїв, галерей та пам'яток архітектури, постало питання про вандалізм і провокаційну суть графіті. В цей же час окремі роботи «письменників» починають виставлятися в тих же музеях і стають предметом підвищеного попиту серед багатих колекціонерів. Графіті, в принципі, неможливо контролювати або викоренити шляхом накладення на нього заборон. Тому як форма мистецтва і засіб вираження поглядів воно гнучко, всеохоплююче і вільно від цензури. Це свого роду анонімний візуальний діалог письменника з іншими членами суспільства. Старанням райтерів ми зобов'язані тому, що в нинішній молодіжній культурі графіті займає далеко не останнє місце. Їх творіння використовуються в кліпах, оформленні клубів, дискотек і журналів. Широко відомі у вузьких колах ролери воліють бачити свої рампи (спеціальні тумби для вдосконалення катання) розфарбованими в графіті. У Німеччині, Данії, Норвегії та низці інших країн існують пункти райтерів, де вони виконують роботу на замовлення, починаючи від розписування автотранспорту і закінчуючи оформленням приватних розважальних закладів. Розмальовувати нічні клуби або робити декорації для відеокліпів - це, звичайно, непогано. Але місце будь-якого справжнього майстра графіті - перш за все, на вулиці. Проти комерціалізації виступають багато "старих" художників, які вважають, що графіті, народившись як crime art - протизаконне мистецтво - не має права вступати з комерційні відносини. Але багато нових команд, не рахуючись з ідеологією, цілком переходять на замовлені роботи. Графіті представляють не тільки художнє, але й соціальне, економічне, ідеологічне та політичне явища. Часто мистецтво графіті знаходиться в опозиції з суспільством і муніципальною владою, і якраз вона повинна подбати, щоб графіті не стало вандалізмом. В Україні графіті з'явилося не так давно, але вже досить міцно заволоділо серцями молоді. Воно виробило свою особливу образну мову, чия чарівність привертає до нього все нових і нових шанувальників. Можливо, ще немає такої потреби в райтерах, як за кордоном, але, безсумнівно, те, що мистецтво розвивається і привертає все більше шанувальників і власне «письменників» графіті. Тут вже кожен сам для себе повинен вирішити - мистецтво це чи ні, але я думаю можна погодитися з тим, що виглядає красиво!
Эмм..Рідна мова не розумію. Можна по російськи?
просто це уривок із висновку моєї наукової роботи.
Хорошо.Спасібо)