Ответы и объяснения

2014-02-16T20:54:11+00:00
В драмі «Сто тисяч» карпенко-карий розкриває характер кулака глибше , досконаліше Головний персонаж Герасим Калитка -  Єдина святині для нього - це гроші Він черства людина до всіх , але до коли згадує про гроші і землю , то його черствості де і дівається : «Як радісно тебе загрібати докупи , в одні руки ... »
Калитка  родичам , наймитам не дає часу на відпочинок , тому що Вважає , що праця - це гроші , багатство : «Настане день , то роботи не бачиш , а тільки чуєш , як губами чавкают# .
По думках Калитки , далеко не заїдеш на одній ощадливості , тому він шукає інші шляхи збагачення Він обдурить кого завгодно Це і згубило його , адже той , хто обдурить іншого , обов'язково сам пошіеться в в дурнях .
Калитка ж спробував обдурити шахрая досвідченого і той йому , замість грошей , підсунув мішок з чистим папером .
Герой п'єси , зневірений , вирішує покінчити зі своїм життям Але коли вийняли з петлі , він каже: « Навіщо ви мене зняли з мотузки ? »Герасим засліплений жадобою , тому й сам винен у тому , що з ним сталося Життя для нього нічого не варто Це потворне явище в будь-який час і в будь-якому суспільстві .