Ответы и объяснения

  • Участник Знаний
2014-02-16T20:35:46+00:00
Сучасний світ бурхливо розвивається і міняється. Міняються люди, міняються звички, міняються погляди. І, на жаль, міняються цінності.
В сучасному світі найбільшою цінністю є гроші. Матеріальне благополуччя затьмарило все. Заради грошей люди готові на все, навіть продати свою душу дияволу. Гроші, діаманти. золото, нафта, круті мобільні телефони, айпади, айфони, нафта, автомобілі - ось лише невеличкий список того, що вважається найбільшою цінністю сьогодення. Заради володіння цими речами люди ладні пожертвувати всім.  В світі, де активно діє принцип "все продається і все купується", забули про справжні цінності. 
А вони - поряд. Їх не можна купити чи продати. Заради них не потрібно продавати душу. Потрібно її всього-лиш відкрити. Відкрити для любові, для доброти, для співчуття. Адже любов не купиш ні за які гроші. Добрий вчинок вартує набагато більше, ніж найкрутіший автомобіль. А доброта завжди була і буде найдорожчою валютою на землі. І найбільша цінність - це звичайне людське життя. Його не купиш. Але заради фальшивих цінностей його часто втрачають.