Потрібно твір-роздум на морально-етичну тему.
Ось перелік тем твору вибрати одну із них: 1)Чи сучасно бути скромним?
2)Яку людину слід вважати благородною.
3)Чи потрібна сучасній людині честь?
4)Що таке відповідальність?

1
об*єм?
розповідати усно ,можливо пів сторінки чи 1ст.
Комментарий удален

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
  • Участник Знаний
2014-02-16T19:36:49+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
Що таке відповідальність? 
В сучасному світі молодь знає багато нових слів, таких як лайк, смарфон, айпад, фейсбук. А от чи знає сучасна молода людина таке , здавалосяб, просте слово, як відповідальність? Чи розуміє вона значення цього слова? Давайте подумаємо. що ж це таке?
Згідно вікіпедії, відповідальність - це свідоме ставлення особи до норм, цінностей суспільства, до своїх обов*язків. А я хочу пояснити, як розумію це слово я.
Буває, що школяр просить взяти додому щеня. Якщо батьки послухають його, і у них вдома з*явиться тваринка, то кожен з них, а в першу чергу школяр, несе за неї відповідальність . Тобто він повинен годувати її, дбати про неї. вигулювати. а в разі хвороби - лікувати. Це - соціальна відповідальність.
Або ж інша ситуація. Відповідальність за свої вчинки. Якщо хлопець від нудьги зателефонує на номер 03 і викличе швидку, то тут вже буде кримінальна відповідальність. Адже за цей час, поки швидка мчала на  хибний виклик, якась дуже хвора людина не отримала вчасно медичної допомоги.
Кожен з нас несе в цьому житті відповідальність. Батьки - за своїх дітей, діти - за свою поведінку, всі ми - за наші взаємини, поведінку, ставлення до тієї чи іншої ситуації.  Тому я вважаю, що відповідальність - це як совість. Якщо ти не вчинив нічого поганого, то й на душі в тебе спокійно. Якщо ж ти десь схибив, був байдужий до чужої біди чи навмисне до неї призвів - тобі доведеться за це відповідати. Якщо не перед людьми, то перед Богом і своєю совістю. Ось що таке, на мою думку, відповідальність.

а на українській мові дякувати не вмієш?
ахахаха, дякую тобі
Комментарий удален
інша справа
Комментарий удален