Як охороняти ліс від вирубки,пожеж.
пол страницы обыкновенной тетради!!!

1

Ответы и объяснения

  • larmih
  • главный мозг
2014-02-15T21:38:52+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
І справді проблема охорони лісів від пожеж та вирубок є досить складною не лише для працівників лісогосподарств,але й для суспільства в цілому.Перш за все пожежна небезпека у лісах підвищується через велику кількість відвідувань їх  населенням.Пригадайте,коли ви під час відпочинку з труднощами змогли відшукати вільну галявинку.Тому люди повинні свідомо ставитися до небезпеки,яка може виникнути внаслідок розведення вогнища.Ми також повинні знати,що згідно діючого законодавства порушення «Правил пожежної безпеки в лісах" відносяться до адміністративних правопорушень. Винні в порушенні цього правила підлягають штрафу,а якщо порушення цих правил несе за собою знищення або пошкодження лісу, то ще й матеріальну відповідальність в розмірі відшкодування вартості нанесеної шкоди лісовому господарству.Пам'ятайте про це та не жартуйте з вогнем.Зробіть свій посильний внесок у цю справу,не будьте байдужими.
Другою проблемою є 
самовільна вирубка деревини.Коли людей,які нанесли таку шкоду лісу запитали,чому вони це зробили, вони вказували на різні життєві обставини.Невже вони забули,що зрубана ялинка росла декілька років?А на Новий рік можна поставити штучну ялинку.І тоді кожен з нас зробить свою добру справу для збереження лісу.Посади своє дерево!