Расставить все знаки препинания(запятая, двоеточие, тире, точка с запятой):

Що таке натхнення?

Я коли мене іноді про це запитують далеко обходжу суть справи та відповідаю так натхнення зовсім не винятковий привілей митців.Є була і буде визначена категорія людей яких навідує натхнення. Ці всі ті хто свідомо вибирають собі заняття і працюють з любов*ю і фантазією бувають такими лікарі вчителі садівники можна перерахувати сотню професій. Для таких людей робота може стати незмінно захопливою пригодою. Незважаючи на труднощі поразки вони йдуть уперед. Кожна вирішена проблема тягне за собою ще цілий ряд нових питань які треба і хочеться вирішувати і приходить натхнення що народжується від постійного "не знаю".Якби моя співвітчизниця Марія Склодовська-Кюрі не сказала собі "не знаю" вона певно викладала б хімію в пансіоні для благородних дівчат і в цій гідній роботі пройшло б її життя. Але вона сказала "не знаю" і ці слова привели її до того ж двічі у Стокгольм де людям із неспокійною душею що вічно перебувають у пошуку вручають Нобелівську премію.

2

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2012-03-22T14:54:36+00:00

Я, коли мене іноді про це запитують, далеко обходжу суть справи та відповідаю так: натхнення- зовсім не винятковий привілей митців. Є, була і буде визначена категорія людей, яких навідує натхнення. Ці всі ті, хто свідомо вибирають собі заняття і працюють з любов'ю і фантазією, бувають такими лікарі, вчителі, садівники- можна перераховувати сотню професій. Для таких людей робота може стати незмінно захопливою пригодою. Незважаючи на труднощі, поразки, вони йдуть уперед. Кожна вирушена проблема тягне за собою ще цілий ряд нових питань, які треба і хочеться вирішувати, і приходить натхнення, що народжується від постійного "не знаю". Якби моя співвітчизниця Марія Склодовська-Кюрі не сказала собі "не знаю", вона певно викладала хімію в пансіоні для благородних дівчат, і вцій гідній роботі пройшло б її життя. Але вона сказала "не знаю", і ці слова привели її, до того ж двічі, у Стокгольм, де людям із неспокійною душею, що вічно перебувають у пошуку, вручають Нобелівську премію.

2012-03-22T15:05:06+00:00

 

Я, коли мене іноді про це запитують, далеко обходжу суть справи та відповідаю так:

Натхнення- зовсім не винятковий привілей митців. Є, була і буде визначена категорія людей, яких навідує натхнення. Ці всі ті, хто свідомо вибирають собі заняття і працюють з любов'ю і фантазією, бувають такими лікарі, вчителі, садівники- можна перераховувати сотню професій. Для таких людей робота може стати незмінно захопливою пригодою. Незважаючи на труднощі, поразки, вони йдуть уперед. Кожна вирушена проблема тягне за собою ще цілий ряд нових питань, які треба і хочеться вирішувати, і приходить натхнення, що народжується від постійного "не знаю". Якби моя співвітчизниця Марія Склодовська-Кюрі не сказала собі "не знаю", вона певно викладала хімію в пансіоні для благородних дівчат, і вцій гідній роботі пройшло б її життя. Але вона сказала "не знаю", і ці слова привели її, до того ж двічі, у Стокгольм, де людям із неспокійною душею, що вічно перебувають у пошуку, вручають Нобелівську премію.