Народ!! Пожалуйста, напишите (чуть-чуть)реферат на тему "Світ галактик" или "Космос далекий і близький". Желательно на украинском язику!!!!!!!!:-) :-) :-) Предмет природа.

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2014-02-14T21:18:11+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
З давніх часів людей своєю таємницею заворожувала краса зоряного неба. Але півстоліття тому перша людина , Юрій Олексійович Гагарін , побував у космосі , відкривши людству дорогу до зірок. І все ж космос і до цих пір залишається загадкою. « Сполохи вогню , клуби коричневого диму , знову вогненний шквал і - громоподобний гуркіт раскатился по степу. Срібляста ракета , обтрушуючи іній , повільно , ніби знехотя , відірвалася від стартового майданчика , і ми , придавлені ракетним гуркотом до землі , майже фізично відчули , як напружилися мільйони кінських сил двигунів , щоб розірвати ланцюги земного полону ! «По - е -ха -ли ! » - Почули ми трохи спотворений радіоприймачем голос нашого друга .
Соціальний педагог , а в минулому директор нашої школи Людмила Пилипівна Чиркова згадує: «Ми були присутні на лекційних заняттях , коли по радіо передали : « У космос полетів радянський космонавт - Юрій Олексійович Гагарін ! ». Всі раділи , обіймалися. Студенти нашого природничо-географічного факультету та студенти інших факультетів вибігли з аудиторій і почали кричати « Ура! ». І в цей день кожен давав собі клятву , що зробить все можливе для того , щоб наша країна пишалася нами , щоб ми вийшли з інституту самими хорошими вчителями . І я знаю , що такі ж клятви давали студенти інших інститутів . Це було неймовірне подія! Такої любові , такої гордості за свою країну , мабуть , я не відчувала більше ніколи в житті ».Дивіться , що на вулиці робиться! » І , правда , визираємо у двір і бачимо : з усіх будинків вибігли люди , щось кричать , розмахують руками і всі дивляться на небо. Це був такий свято! Тепер ніхто не сумнівався - черга за Людиною ! Зараз здається дивним , як раніше люди , абсолютно чужі один одному , могли так щиро , від душі радіти подіям , що відбувався в нашій країні. Може бути тому , що ці події : політ в космос домашніх тварин , а потім і людини - здавалися чимось незвичайним і фантастичним. На жаль , зараз нас уже важко чимось здивувати. І це, напевно , погано ... Закінчилася казка ... А як хочеться знову повернутися в дитинство , щоб все це знову повторилося ! » З яким наснагу , з якою радістю ці вчителі згадують про перші космічні польоти ! А як сучасні підлітки ставляться до теми космосу ? Чи актуальна вона в наші дні? Навіщо вивчати космос в 21 столітті? За відповідями ми звернулися до хлопців різних класів. Відповіді були дуже різноманітні. «Треба знати , скільки планет в Сонячній системі.
І перш ніж відправити супутник в космос , потрібно знати , як це зробити » , - вважає семикласниця Діана Расщупкіна . «Щоб відкрити вихід до інших планет , щоб можна було там жити і добувати копалини » , - думає її однокласник Артем Свечников . «Щоб був зв'язок , наприклад , стільниковий ! » - Вважає одинадцятикласник Олексій Нечепуренко . «Щоб знайти планету , придатну для життя і переселитися туди при знищенні цієї , т.к. людина, як паразит , знищує все навколо себе ! » - гіркою іронією пройняті слова його однокласника Олексія Ковригіна . Його підтримує десятикласник Василь Сащенко : «У майбутньому , можливо , нас чекає життя на інших планетах , тому вивчення космосу необхідно ». Можливість переселення на інші планети в найближчому майбутньому не виключає більшість опитаних. «Космос потрібно вивчати у зв'язку з перенаселенням Землі і можливим « переїздом » , наприклад , на Марс » , - вважає Руслан Музика з 10А . А ось семикласниця Даша Присяжнюк про космос міркує просто: «Завдяки космосу люди дізнаються гороскопи на день! » У наші дні вже існують навіть платні польоти в космос. Як до них ставитися ? « До платних польотів в космос я ставлюся вкрай негативно . По-перше , це забруднює космічний простір , по-друге , люди даремно витрачають корисні копалини на дороге паливо. Може бути , в мені говорить заздрість , адже я теж дуже хотіла б відправитися в космос ... » , - відповіла Ніна Захарівна , бабуся нашої десятикласниці . Абсолютно протилежну думку у учениці шостого класу Клевакіна Насті : «Якщо у людини є гроші і бажання, він може зробити великі відкриття . Але якщо людина здібна, але у нього немає грошей , то , на мою думку , можна допомогти йому в матеріальному плані. Це можуть зробити багаті люди »
Анютка,дякую велике!!!!!!
як ти аву ставиш