Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2012-03-22T07:35:41+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Мовна проблема в Україні

Україна, як кожна незалежна держава, має свою державну мову. Але, на відміну від більшості держав світу, не все населення України розмовляє державною мовою. Чому? Довгі роки Україна біла часткою СРСР, державною мовою якого була російська мова. Після розпаду РСРС республіки отримали незалежність і більшість з них стала пропагандувати свою державну мову. Наприклад, Латвія, Литва, Грузія. В цих країнах громадяни, які не володіють державною мовою не можуть обіймати високі урядові посади. Навіть на самитах з російськомовними діячами, представники цих країн користуються послугами перекладачів.

Але українські лідери не дуже поспішають з вивченням державної мови. Я вважаю за необхідне прийняття закону про те, що кожен урядовець обов’язково має здати іспит на володіння українською мовою перед тим, як його буде призначено на ту чи іншу посаду. Адже вони являються прикладом для всієї громади!

З розвитком комп’ютерних технологій та Інтернету спілкування не має кордонів. Не погано знати декілька мов, щоб вільно спілкуватися з людьми з інших країн, але це не означає, що громадяни України мають нехтувати державною мовою і розмовляти російською. А чому б не розмовляти англійською? Вона теж вважається міжнародною мовою. Тому що її треба вчити, а російську, як здається деяким громадянам, вони знають добре? Я вважаю, що більшість громадян говорять на ламаній російський мові, але ця мова їм здається більш співучою і мелодійною, аніж щира українська.

Без мови немає народу. І я сподіваюся, що в майбутньому всі громадяни нарешті вивчать свою державну мову.