Ответы и объяснения

2014-02-14T13:01:15+00:00
Вишиванку називають оберегом, тому що з давніх часів українці вірили, що вишиті на сорочці-вишиванці символи і візерунки можуть захистити свого власника від неприємностей і хвороб.
Кожен елемент вишивки, орнамент має своє тлумачення. Також важливе значення має колір ниток а вишиті символи на вишиванках можуть вiдганяти злих духів, захищати ві нечистої сили.
2014-02-14T13:02:05+00:00
Вишиванка- це сорочка яку носили з давніх давен. Вишита сорочка несе у собі багато чарівності і магії. Колись люди вірили що вишиванка відганяє злих духів та захищає від чар. Була така легенда, в одному селі маленька дівчинка захворіла на невідому хворобу. Її лікували різними ліками та нічого не допомагало. Одного дня повністю зневірена мати пішла до ворожки, і та їй сказала що дитину можна врятувати тільки одним способом. Мати повинна вишити сорочку з добрим наміром. Так вона і зробила, через день дитина була здоровою. На сорочці є знаки які теж несуть у собі певне значення. У кожного з нас є вишиванка або вишиті рушники, можливо навіть старі, які передавались з покоління до покоління.
Вишиванка, це реліквія яку нам передали наші предки