Ответы и объяснения

2014-02-14T13:55:21+04:00
Не кричи , що не лякай диких тварин. Вони люблять добрих дітей.Чи не рви квіти , за тобою пройдуть сотні людей , і їм теж буде приємно бачити квіти.Чи не ламай даремно дерева , не роби на них вирізки. Від цього вони сохнуть і гинуть.Не лови заради забави метеликів , мурашок та інших тварин.Не сміти в лісі. Прибирай за собою сміття і скляний посуд.Пожежа в лісі може виникнути від кинутої скельця.
У пожежонебезпечний сезон у лісі забороняється кидати палаючі сірники і недопалки ;вживати при полюванні пижі з легкозаймистих матеріалів;залишати в лісі промаслені або просочені бензином ганчірки ;заправляти пальним паливні баки працюючих двигунів автомашин ;залишати пляшки або осколки скла ;розводити багаття в місцях з сухою травою ;випалювати траву під деревами , на галявинах , стерню на полях.
 Дрова . Якщо ви плануєте заночувати в лісі , то дрова слід заготовити заздалегідь. Не рубайте живі дерева ! Краще запастися сухостоєм , благо в наших хвойних лісах за нього спокійно можуть зійти шишки , що дають хороший жар.      Сміття . Що робити зі сміттям , кожен вирішує сам. Але пам'ятайте , що , якщо ви не приберете за собою , наступного разу при виїзді на природу ви ризикуєте не знайти чистого місця відпочинку. Спалювати сміття з пластмаси , поліетилену та інших подібних матеріалів не рекомендується , краще його закопати . А ось паперові обгортки , серветки , тканинні ганчірки можна і спалити.