плиз помогите написать сочинение на тему "каких соблазнов я должен избегать в жизни и почему" сочинение по украинскому языку очень срочно . Заранее благодарю

2

Ответы и объяснения

2012-03-20T22:31:35+04:00

Соблазн курения,употребления алкоголя и иных наркотиков.Также соблазн беспорядочной некультурной половой жизни. Ну  а почему, уже сами напишете)

Лучший Ответ!
2012-03-21T00:09:22+04:00

Наш сучасний світ наскільки цікавий,що не встигаеш за всим спостерігати і всим захоплюватись.Можно знайти собі купу завдань,безліч корисних справ і бути від цього счасливим та задоволеним. Але ,як правило не кожному сучасному підлітку та і дорослій людині це до смаку.Буває і так ,що людину захоплює зовсім друге,ганебне ставлення до свого життя.Тому кожен з нас повинен  дбати про життя без спокуси.Навкруги нас дуже багато спокусливих речей - куріння тютюну,вживання наркотиків,ігроманія,вживання спиртних напитків.І це все в кінцевому результаті ні до чого доброго не доведе.Людина сама будує своє життя. І як дбайлий господар свого майбутнього повинна розуміти,що спокуса, яка нас оточує навкруги, це лише мішура,затуманювання очей,зло,ганьба.І тому кожен повинен мати рацію,якщо спокуситися на спокусу, яка оточує наше життя,то можно залишитися ні з чим.Без щасливого майбутнього, без сімії і друзів,без мрії на яку чекав все життя.Мабуть кожен знає,якщо хоч раз спробувати щось - наркотик,зілля, то повернутися до нормального життя дуже і дуже тяжко, а часом даже не можливо.Тому задумайтесь, варто це вашого життя? Я сподіваюсь,що більша частина дасть негативну відповідь.