СОС ДОПОМОЖІТЬ!
Твір на тему; що цікавіше читати книжку чи газету?

1

Ответы и объяснения

2014-02-12T00:56:33+04:00
Мабуть, кожен полюбляє читати книжки. Це - запорука успіху, це - початок знання, це - велике. Читаючи книжки ми стаємо розумнішими. Та книга може сказати не усе, таким чином у звичайній книзі ми не можемо дізнатися новин, прочитати цікаві статті та анекдоти, побачити телепрограмму. Усе це ми знайдемо лише у газеті. І знов з`являється питання: що цікавіше, книжка чи газета.
    Більшість людей каже що книга. Поцікавившись, чому ми знайдемо відповіді, такі як тут є мораль, тут ми доторкаємося до великого, книга - душа автора і народа, книга не має границь і ми можемо уявляти собі головного героя та усе інше. Книга - це головний кандидат, бо більшість вважає її кращою. Та чому не усі? Хтось віддає перевагу газетам, кажучі, що там ми зможемо знайти важливі новини, цікаві статті, веселі анекдоти, телепрограмму, а у деяких газетах - ще і невеличкі художні твори: вірші, розповіді, малюнки... Та чому ж більшість все ж таки обирає книгу? Мабуть тому, що вірить автору, який її написав, а ще хоче забути про реальність і перенестися у захоплюючу подорож головного героя.
   І все ж таки, що краще? Книга, чи газета? Я вважаю, що книга. Бо автор закладає у книгу усе, що має: уяву, талант та душу. І, неважливо, про що сама книга, габагато важливіше мислі іншої людини, яка дала нам право прочитати цю книгу. Книга - це знання, та не про наші перемоги країни та людства, а про моральні перемоги. Коли ми читаємо книгу, ми зростаємо духовно. І я хочу стати великим у душі, хочу бути гарною людиною, яка перш за все відчуває, а не знає. Ось і все. Тому я обираю книгу, і вам теж рекомендую.