Будь ласка напишіть мені текст на 7 речень. Це має бути текст-розповідь. Він про мурашок. Напишіть якомога швидше. Одразу дякую.

2

Ответы и объяснения

2012-03-19T19:14:58+04:00
Один раз я прийшла в комору дістати варення. Я взяла банку і побачила, що вся банку сповнена мурахами. Мурашки повзали і в середині, і зверху банки, і в самому варення. Я вийняла всіх мурах ложечкою, змела колом з банки і поставила банку на верхню полицю. На другий день, коли я прийшла в комору, я побачила, що мурахи з підлозі приповзли на верхню полицю і знову заповзли в варення. Я взяла банку, знову очистила, обв'язала мотузкою і приростів на гвоздик до стелі. Коли я йшла з комори, я подивилася ще раз на банку і побачила, що на ній залишився один мураха, він скоро бігав кругом по пляшці.Я зупинилася подивитися, що він буде робити. Мураха побігав по склу, потім побіг по мотузці, якою була обв'язана банку, потім вбіг на мотузочку, якою була прив'язана банку. Вбіг на стелю, зі стелі побіг по стіні вниз і на підлогу, де було багато мурах. Вірно, мураха цей розповів іншим, по якій дорозі він прийшов з банки, тому що зараз же багато мурах пішли один за одним по стіні на стелю і по мотузці в банку, по тій же самій дорозі, по якій прийшов мураха.Я зняла банку і поставила її в інше місце....  
2012-03-19T20:11:07+04:00

Мурахи-- це такі ж звичайні для кожного з нас істоти, як птахи чи цуценята.Вони є всюди, і їх дуже багато. Мурахи живуть у грунті, скелях і деревах.

Мурахи живуть згуртованою сім'єю.

Спостерігати мурашиний світ дуже цікаво