Надворі весна вповні. Куди не глянь - скрізь розпустилося, зацвіло пишним цвітом. Ясне сонце, тепле й приязне, ще не веліло покласти палючих слідів на землю: як на Великдень дівчина, красується вона в розкішнім вбранні. Поле - що безкрає море: скільки глянеш - розіслано зелений килим, аж сміється в очах. Синім шатром розіп'ялося небо - ані пляминочки, ані хмариночки, чисте, прозоре.

З неба, як розтоплене золото, ллється на землю блискуче світло сонця; на ланах грає сонячна хвиля... Легенький вітерець подихає з теплого краю, перебігає з нивки на нивку, живить, освіжає кожну билину. І ведуть вони між собою таємну розмову, чутно тільки шелест жита-травиці...

А згори лине жайворонкова пісня: голос, як срібний дзвіночок, тремтить, переливається, застигає в повітрі... Перериває його перепелячий крик, заглушає сюрчання трав'яних коників - і все те зливається докупи в чудний гомін, вривається в душу, розбуркує в ній добрість, щирість, любов до всього... Гарно тобі, любо, весело! На серці стихають негоди, надія обгортає тебе добрими думками, бажаннями. Хочеться самому жити и любити, бажаєш кожному щастя. НАДО ПЛАН, ТЕЗИ І ТЕМАТИЧНІ ВИПИСКИ. ДОПОМОЖІІІТЬ!!!! срочноооооооооооооооооооооооооооооо!!!!!!!!!!!!!

1
БУДЬ ЛАСКАААААААААААААААААААА! ДУУУУЖЕЕ ПОТРІІБНООООООО!!!!!!!!

Ответы и объяснения

2014-02-12T14:58:15+04:00
План:
1. Весна крокує краєм.
2. Довгожданна красуня прийла у поле.
3. Чарівні подихи весни.