Как красиво огромное спасибо!!!! Попробую найти перевод-мэрси
Девочка попросила рассказать маму сказку.— А, можно я, продолжу – раздался смущённый голос и в комнате появился гномик.
— Мама, мамочка, смотри гномик — воскликнула Златёна
Мама не успела среагировать, как на гномика обрушился шквал разнообразных вопросов. Но она не удивилась его появлению, так как верила всегда в чудеса.

— У меня есть для вас и клубничный и шоколадный волшебный порошок – ответил с улыбкой гномик Пряник.
У одній далекій, чарівній країні, жив гном. Імені у нього не було.Одного дня зеленому гномові стало нудно в чарівній країні і він вирішив прогулятися в країну людей.І раптом, в одному з вікон, він побачив двох маленьких чоловічків і поряд з ними велетня. Спочатку гном злякався, а потім придивився, прислухався і зрозумів, що маленькі чоловічки, це дітки, а велетень їх мама.
Дівчинка попросила розповісти маму казку.— А, можна я, продовжу – пролунав збентежений голос і в кімнаті з'явився гном. — Мама, мамуся, дивися гном — вигукнула Златена Мама не встигла зреагувати, як на гнома обрушився шквал всіляких питань. Але вона не здивувалася його появі, оскільки вірила завжди в чудеса. — У мене є для вас і полуничний і шоколадний чарівний порошок – відповів з посмішкою гном Пряник.
Какая красота!!! Благодарю!!!

Ответы и объяснения

2014-02-11T05:22:11+00:00
Одній жінці гноми зачарували дитину в колисці - старого біса в нього вселили. Спочатку мати нічого не помічала, але дитина став рости і все більше його голова роздувалася, а очі выкатывались. І нічого цей дитина іншого робити не хотів - тільки пити та їсти.
Змучилася з ним жінка, та прийшла зі своєю бідою до сусіда, ради просити. І сказав сусід, що має вона цього підкидька на кухню відвести, посадити його на плиту, розвести вогонь та варити його в двох шкаралупах води. Від цього дитина засміється, а як засміється, так багато ясним стане!
Зробила жінка все, як їй сусід порадив. А як сів цей малюк-дзвонова-голова у воду, так і заговорив у ньому біс: :

"Я старий-престарий,
Як стародавня фортеця,
Та все ж не бачив,
щоб в шкаралупах варили!"

І тут засміявся злий дух, та сміху сам того і не витримав. Чари чаклунські зруйнувалися і в ту ж мить побачила мати - сидить на печі її справжній дитинка! Гарненький і здоровенький.
І стали з тих пір звати його "Підкидько".