Ответы и объяснения

2014-02-11T16:43:21+04:00
Гарне братство миліше, ніж багатство
За час нашого життя ми зустрічаємось з багатьма людьми. Вони, повчаючи нас певному життєвому уроку можуть піти з нашого життя, або ж бути нашими вчителями по всьому тернистому життєвому шляху. Саме таких вчителів і можна назвати справжніми друзями.
Ідучи з нами пліч-о-пліч, допомагаючи нам вирішувати наші життєві проблеми, ділячись своїми негараздами виникає така річ, як допомога і довіра. Наші друзі жертвуючи своїм часом, а час, як відомо, найдорожче задоволення, яке ми можемо собі дозволити, допомагають нам, радять і дають корисні поради. Ми можемо  не зрозуміти, що їх порада була від щирого серця і не була спрямована на беззаперечне виконування, а лише пропозиція до певної дії часто ображаємо їх, сваримось, але з часом розуміючи, що нам їх не вистачає і наші слова були не обгрунтовані, звичайно ж, вибачаємось. 
Одна російська приказка говорить:"Не имей 100 рублей, а имей 100 друзей" найкраще виражає людську позицію до теми "Дружба", бо не в грошах щастя. Маюсь багато друзів ми можемо бути певними, що нас підтримають у важку хвилину, допоможуть, порадать і для нас найдеться дах над головою. Завжди треба бути певними у доброзичливості і у гарних наміріваннях друзів, бо вони ніколи не будуть причиняти нам зло, а навпаки провчать наших кривдників.
Отже, можна сказати, що роблячи вибір між багатством і друзями необхідно, звичайно ж, вибрати друзів, бо вони можуть нам дати  таке важливе і найцінніше багатство, як "Дружба".