Змішали 2 кг цукерок по 9 грн. за кілограм и 4 кг цукерок по 6 грн. за килограм. Скильки коштуе 1 кг суміші?

2

Ответы и объяснения

2014-02-09T22:30:54+04:00
1) 9* 2+ 18грн. -ціна 2кг цукерок; 2) 6*4=24грн. - Ціна 4кг цукерок, 3)2+4=6кг - маса усіх цукерок; 4)18+24=42грн. - вартість усіх цукерок; 5)42:6=7грн - вартість 1кг суміші.
2014-02-09T22:33:09+04:00
2Х9=18 гр
4Х6=24 гр
2+4=6 кг всего конфет
18+24=42 гр стоимость всех конфет вперемешку
42/6=7 гр за 1 кг смеси