Напишіть про дитячі роки івана франка на українській мові на 4 клас

1

Ответы и объяснения

  • larmih
  • главный мозг
2014-02-08T14:50:26+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
Іван Якович Франко народисвя 27 серпня 1856 року в селі Нагуєвичах (тепер Івана Франка) Дрогобицького району Львівської області.В ті часи  Україна входила до складу Австро-Угорської імперії.
Батько Франка — простий селянин-коваль — обробляв землю і працював у своїй кузні. Він був неписьменною,розумною людиною, за що його поважали і любили селяни. .Малий Івась дуже любив бувати у кузні свого батька.
Дуже любив Франко і свою матір. Вона була його найщирішим другом і наставником. Від матері він уперше почув  казки і  пісні. Образ матері залишився в спогадах Франка на все життя.
Дитинство Івана Франка проходило серед чудової підгірської природи. Змалку він полюбив природу свого краю, рідне село, а найбільше щирих і працьовитих людей, яким присвятив усю свою творчість.