Прочитай текст. Заміни виділені слова антонімами. Добери заголовок і запиши свій текст.

Сонце заходить, прощаючись із землею. Холодні­шає легенький вітерець. Перестають співати пташки. Ось і діти заснули. Усе скрізь замовкло. Стало сумно.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

2

Ответы и объяснения

2014-02-07T22:20:38+04:00
Солнце всходит, встречаюсь с землей.Тепленький ветерок.Наченают свистеть пташки.Ось i дiти проснулись.Все ожило.Стало шумно.
2014-02-07T22:21:05+04:00
Але тільки одна дівчинка не спить... Все крутиться і крутиться... підходить до неї мама обіймала і поцілувала... А дочка піднялась і сказала:
- Мамо, а чому коли ніч - сумно, а в день - ні..
- Ну, тому що стає темно...
- А чому стає теино саме вночі?
- Ну. це тобі треба спитати у вчителя географії...
- О точно!
- А тепер спи, й набирайся сил.. на добраніч...
Дитя заснуло, на наступний день він запитав у вчителя, а потім всім у класі розповів... і всім сподобалося...