Ответы и объяснения

2014-02-05T19:10:54+04:00
Коли мова заходить про Голодомор в Україні 1932-33 рр., я завжди згадую меморіал, збудований у Києві на знак вшанування жертв страшної трагедії. Зараз, осмислюючи факт голоду, страшного лиха, якого пізнала наша нація, розуміємо, який найжахливіший злочин тоталітарної системи був скоєний проти українського народу.Наслідки, без сумніву, дають право історикам віднести Голодомор до найбільш трагічних подій в історії людства. Страшна доля українців у цій величезній катастрофі найбільше приголомшує розум і не може бути виправдана з жодного погляду.
 Більшовицька влада  не відгукнулася на наслідки безпрецедентних втрат людських життів, так само, як і довгі роки не відкривала архівів для незалежних дослідників. Лише після здобуття Україною незалежності вчені отримали можливість неупереджено досліджувати явища голодомору. На початку 1990-х рр. вперше була дана політична оцінка цієї трагедії. Архівні документи, які вдалося виявити, розкривають причини голоду, називають конкретних його винуватців.Також доповнити  картину того страхітливого явища допомогла і людська пам'ять, що зберегла спогади про  події того часу.Люди які пережили цю страшну подію говорили,що в 32 році був урожай і їжу було вдосталь.Тоді по селах ходили не відомі люди,вони ходили по хатах і забирали з собою все їстівне.На мою думку,Голодомор був "створений" штучно,для зачищення українських земель.
На даний час 
Російська Федерації  відмовляється визнавати Голодомор як геноцид. Інакше їй довелося б разом із цим визнати свою відповідальність перед усім українським народом, як наступниці СРСР. Нащадки комуністів й НКВДистів взагалі заперечують наявність голоду.Звичайно, кожен має своє усвідомлення Голодомору, але я вважаю, що цією частинкою нашої історії неабияк треба ділитися зі світом, аби картина трагедії стала якнайчіткішою. Національна пам'ять у свідомих громадян нашої батьківщини ще залишилась, вона щораз достукується до розуму та сердець, змушуючи не мовчати, а відверто, на весь світ говорити про геноцид рідного народу, сподіватись на розуміння та підтримку з боку інших націй та країн.