Правила игрыРегбийный матч состоит из двух таймов по 40 минут. В составах команд на поле - по пятнадцать игроков. Восемь нападающих, которых еще называют игроками схватки. Несмотря на перемещения во время игры, они всегда держатся близко друг от друга - борются за мяч, добывают его, разыгрывают комбинации с применением групповой силовой борьбы, создают выгодные ситуации для передачи мяча так называемым трехчетвертным для завершения атаки.

Ответы и объяснения

2014-02-03T20:32:13+04:00
Правила гри у регбі.
У регбі грають руками й ногами. При грі руками заборонено передавати м'яч вперед. Ногами м'яч бити вперед можна.
Гравець, який перебуває перед лінією м'яча вважається поза грою й не може брати в ній участі. Гравцю, який лежить на землі, теж заборонено брати участь у грі. Повалений на землю гравець зобов'язаний якомога швидше випустити м'яч із рук.
Просування гравця з м'ячем можна зупинити, схопивши його двома руками й поваливши на землю. Заборонено захоплювати гравця за шию чи однією рукою. Заборонені підніжки.
При виході м'яча з гри за бічну лінію його вкидають у коридор, який формується із гравців обох команд.
При грі вперед та інших дрібних порушеннях у основному виді регбі (регбі-15) призначається сутичка, в якій м'яч вкидається між двома групами із восьми гравців, і ті намагаються вибороти його, відштовхуючи групу супротивника.
При серйозніших порушеннях (наприклад, офсайді) призначаються карні удари.
Особливо груба гра карається вилученням на десять хвилин (жовта картка) чи з гри (червона картка).
В найпорширенішому варіанті (регбі-15) гра складається із двох таймів тривалістю 40 хвилин кожен. Проте, після того, як час тайму вибіг, боротьба не припиняється, доки м'яч не вийде з гри.
Залікові очки
В основному виді регбі (регбі-15, регбі-юніон) за приземлення м'яча в місті супротивника дається 5 очок й право на спробу реалізації. При успішній реалізації дається ще два очки.
За влучне пробиття карного удару дається 3 очки. Те ж саме стосується влучного удару з відскоку від землі (дроп-голу).
В регбі-13 за приземлення м'яча в заліковому полі команда отримує 4 очки і право на спробу реалізації. За успішну реалізаюцію команда отримує ще два очки.
Різновиди
Найпоширенішим різновидом регбі є гра за правилами Союзу регбі (англ. Rugby Union), яку й називають регбі, або ще регбі-15 (за кількістю гравців на полі) - щоб відрізнити від інших різновидів. Грається двома командами по п'ятнадцять гравців у кожній.
Гра за правилами регбійної ліги грається двома командами по 13 гравців і називається регбіліг або регбі-13.
Дуже поширена гра 7 на 7, регбі-7 яка грається майже за тими ж правилами, що й регбі-15, але тільки з сімома гравцями в кожній команді. У 2009 році регбі-7 було включено в програму Олімпійських ігр. Цей різновид регбі буде дебютувати на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро у 2016 році.
Тач-регбі - неконтактний варіант, у якому гравців не валять на землю, а щоб зупинити гравця, досить доторкнутися до нього двома руками.