Ответы и объяснения

2014-02-01T13:18:05+04:00
Контролюй свій телевізор!
Деякі з найпопулярніших телепередач є ті, що показують людей, які виконують цікаві речі. Чи твоє життя таке ж, або ти дивишся телевізор весь день?
 Уяви, що, вмикаючи телевізор, ти бачиш двох хлопчиків, що дивляться телевізор -  можливо, найнуднішу програму по телевізору! Але багато сімей проводять години дивлячись як інші люди живуть.
В США деякі люди проводять десять років свого життя дивлячись телебачення! Це не дуже захопливо!
Телебачення має негативні ефекти. Досліди в США показують, що сучасні діти товстіші, ніж діти були до цього. Коли вони дивляться телевізор, американські діти їдять і їдять! Інші досліди показують, що діти, які багато дивляться телевізор, гірші учні, ніж ті, що дивляться менше.
Звісно, телебачення має  деякі гарні якості. Ми можемо дивитися новини і дізнаватися, що діється в світі. Телевізор показує захопливі спортивні події та концерти, на які ми не мали часу або грошей сходити. І перегляд фільму або комедійної передачі з друзями або родиною - це гарні веселощі.
Отже, повідомлення ясне - ми маємо контролювати те, що і як багато ми дивимося. Люди, що роблять це, мають здоровіші життя, кращі учні та мають більше веселощів!