Ответы и объяснения

2014-02-01T12:54:41+00:00
У різних частинах земної кулі природа відрізняється. Навіть на території однієї країни можуть бути відмінності, якщо ця країна велика . Як , наприклад , Росія . У Росії , в різних місцях , природа може бути різною , сильно відрізнятися від природи інших місць. Тому рідна природа для кожної людини - своя. Наприклад , для одних людей , природа рідного краю , це гори - красиві прямовисні скелі , схили, вкриті травою або лісами , загадкові камені , рослини , характерні тільки для цих місць. Для інших рідний край природи - це холодне північне море , сиві хвилі , косяки риб , за якими відправляються рибальські сейнера . А для третіх - це море південне , тепле , з піщаними або гальковими пляжами , з жарким сонцем над ними , з виноградниками , які ростуть по всьому узбережжю .
Є рідна природа - простий лісок , звичайна зелена галявина , звичні птиці , прості знайомі квіти. Тому, хто тут живе , така природа здасться занадто нехитрій . А тому, хто раніше такого не бачив , навпаки , дуже романтичною , незвичайною .
Так , щоб на території однієї країни зустрічалися будь-які природні зони - велика рідкість. Для жителів Росії і річки , і степи , і гори , і моря , і ліси , тундра , і тайга - все це рідна природа , багатство країни. Рідна природа - це всі водойми , і надра землі , корисні копалини , всі тварини , які водяться тут , всі рослини , які тут ростуть . Наша природа дуже багата і заслуговує того , щоб ми її берегли.