Ответы и объяснения

2012-03-11T10:21:31+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Моє улюблене заняття-це книги.Вони відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє. Книжка давно стали для мене улюбленим відпочинком.Спочатку  читала усе підряд- фантастику,різні оповідання.Також читала різні модні журнали.Потім мене захопили книги на історичні теми.Про життя козаків,гетьманів.я дуже полюбляю читати.Книги для мене - це не просто відпочинок,це потреба, яка назавжди увійшла в моє життя.Скільки книг треба прочитати, щоб бути освіченим, розумним, мудрим, щоб пізнати світ? Цього ніхто не знає. Читати потрібно все життя.  . Книга-це єдиний вчитель, з яким ми не розлучаємося все життя.

2012-03-11T17:27:21+04:00

У мене мало вільного часу, тому що мені доводиться багато працювати, щоб добре встигати в школі. Але у вихідні я намагаюся знаходити час для свого улюбленого заняття: в'язання і шиття. Я навчилася в'язати, коли мені було 10 років. Першою річчю, що я зробила, був шарф. Я зв'язала його для тата. Я дуже пишалася, коли він носив його. Коли я бачу красиву пряжу в магазині, мені дуже важко пройти мимо, не купити її. Я навчилася шити у віці 12 років. Тепер у мене це дуже добре виходить. Іноді я вирізаю викрійки з журналів, але частіше моделюю одяг сама. По-моєму, це дуже корисне заняття. Завдяки йому в мене є дуже красивий недорогий одяг. Мені не потрібно витрачати багато грошей, щоб виглядати привабливо.