ПОМОГИТЕ! ДАМ 39 БАЛОВ!!

Твір "дівчина чайка" закінчується трагично а яку розвязку запропонували б ви?

запишите свой вариант!

Якось дівчина дізналася, що море розгнівалося на козаків і вирішило всіх потопити. І хоча хвилі і попереджали її, що ніхто не сміє сперечатися з великим морем, дівчина не послухалася. Вона кинула виклик грізному морю: «Ревіть собі, хвилі зелені, чорнійте од злості, казіться! А я не оддам на поталу людей тих відважних...»
Багато козаків врятувала дівчина, та море страшно її покарало: поглинуло.
Відважна ж дівчина «чайкою сірою спурхнула і з гірким плачем полетіла над морем...» І досі над морем літають чайки, плачуть-кличуть перед бурею, повідомляючи мореходців про небезпеку.
Я захоплений мужністю славної дівчини-чайки, її золотим серцем і великою душею.

противоположное єтому))

2

Ответы и объяснения

2014-01-26T16:34:32+00:00
Начало можно 4 строчки переписать а потом типа девушка их спасла а море одобрило её отважный поступок и прекратилась буря....как-то так)
2014-01-26T16:50:28+00:00
Я думаю, що творити добро – це потреба навіть не просто людини, а всякої живої істоти. Скільки буває випадків, коли, наприклад, кіт виховує покинутих цуценят, або навіть вовки вигодовують загублених у лісі людських малюків. Не може жива істота жити без того, щоб самому творити добро. Усі релігії світу вчать нас робити добрі вчинки, і християнська віра теж.

Мабуть, у нашому непростому світі складно творити добро. І мені, як і усім, теж хочеться його творити. Але не завжди виходить. Часто забуваєш, що потрібно сказати щось хороше, а замість цього дратуєшся та огризаєшся на близьких та друзів. А потім почуваєшся дуже соромно. Часто губишся, коли час зробити добрий вчинок, а потім думаєш: потрібно було вчинити так і так…