Твір на тему: Традиції на Водохреща . Твір з однорідними членами речення

1

Ответы и объяснения

2014-01-23T22:01:21+04:00
На Заході Україні, наприклад, ледь священик опускає в ополонку хрест, гуцули опускають у воду мережу зі словами: "Ловлю рибу». Саме цей обряд приносить удачу в рибальстві. А ще, люди вірять, що людина, хрестився в цей день, буде щасливий все життя. 

Ще є така традицыя на Традиція на Водохреща для того, щоб у домі завжди був порядок і спокій, свяченою водою прийнято окропити кожен куточок будинку, випити по ковтку і вмитися нею всім членам сім'ї, а також дати живності, яка є у господарів. Така вода має особливу силу й цілющість. Водохресною водою лікують рани, вона допомагає відвернути будь-яке лихо.


Після Водохрещенського вечора, на ранок відбувається хресний хід "на Йордань". У всіх містах і селах люди поспішають до священної воді, щоб принести в будинок святою водиці. На річці або озері в льоду обов'язково вирубується ополонка у вигляді хреста. Найсміливіші за традицією занурюються з головою - морози нікого не лякають. Адже тільки так можна очиститися від гріхів і хвороб.

У деяких українських містах зберігся традиція на Водохреща звичай після обряду хрещення води опускати в ополонку поліно, щоб водилися голуби та бджоли.