Ответы и объяснения

2014-01-21T18:43:34+00:00
За корявый украинский сори))))
Поняття праці здавна був невіддільне від російського народу, невипадково ця прислів'я - це народна мудрість. В далекі часи праця - єдине, що допомагало простим людям вижити. Сьогодні - та ж історія. Людині безробітному нелегко жити, а іноді людина сама не бажає шукати роботу, сидячи у батьків на шиї. Але це вже зовсім інша історія.

До кожної людини, рано чи пізно, приходить розуміння того, що якісь речі не можуть дістатися тобі легко. Зазвичай людина розуміє це ще в дитячому віці. Він просить у мами купити йому іграшку, а та ставить йому умову, мовляв, будеш вести себе добре в садку - отримаєш іграшку. Чим доросліша дитина, тим більш значуща кінцева мета. Звичайно, іноді батьки балую дітей, купуючи їм те, що вони хочуть. Такі діти виростають в розпещених, марнотратних, що не знають ціну речам людей. Які, швидше за все, будуть висіти на шиї у бідних батьків.

Думаю, прислів'я "без труда нема плода і рибку зі ставка" буде існувати, поки існує сама людина. Вона не тільки важлива і повчальна, але і як ніколи актуальна. Зараз більшість людей думають, що не треба не якихось зусиль, щоб жити добре. Це не так. Так, іноді тобі посміхається удача, але не варто сприймати це більш ніж випадок, який може повторитися, а може і ні. Як каже ще одне прислів'я: " на Бога сподівайся, а сам не зівай.
спасибки если что обращайся ,чем смогу тем помогу)))
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
)))