По рисунку составить разсказ .На нем изображены девочки катаются на горке,ребята лепят снеговика,а мальчик стаит около проруби

2
ни как
Комментарий удален
Прийшла бiлоснiжна зима.все вкрилося снiгом.
Надворi дiти влаштували лижнi змагання.I ми з друзями вирiшили пiти.Коли завершились змагання дiти нанадворi лiпили снiгову бабу,iншi грали в снiжки ,а ми з друзями з"iжджали з гiрки на санях. Кожен з дiтей радiв бо нарештi настала зима. Напевне нiхто не сидiв вдома.
Я так люблю зиму!
вот ещё
Комментарий удален

Ответы и объяснения

2014-01-18T21:10:18+00:00
Настала бiлоснiжна зима.все вкрилось снiгом. 
Дiти лiплять снiгову бабу,катаються на лижах,з"Iжджають з гiрки на санях,грають у снiжки. Кожна дитина радiсно грае надворi.Хлопцi влаштували змагання на лижах.
(это всё что я придумала)
2014-01-19T06:10:10+00:00
Прийшла до нас снігуронька-зима.Вкррила все-все снігом.Перекрасила все у свій улюблений колір-білий.А дітлахи,зрадівши зимі подалися розважати.Дівчатка спускалися з великої гірки,малі дітки ліпили сніговика,а сміливі хлопчаки грали хокей,і каталися на ковзанах на річці.
Ось тільки Павлик  стояв на березі і боязко дивився на веселощі.Чому?,питали діти.Потім його найліпший друг  Тарас взяв Павлика за руку і потянув на лід.Там у хлопчини перепробували всі найкращі враження ,адже він перший раз стоїть на льоду.