написати твір про Україну зі словами поле ,вітер ,долина ,калина ,дівчина ,соловей ,гай ,життя ,небо ,сонечко ,блискавка ,діти ,кохання ,гніздо ,садок ,сорочка ,пісня ,щастя ,Україна ,веселість ,радість

2

Ответы и объяснения

2014-01-18T12:08:40+00:00
На Україні поле з вітром, там долина і калина, там дівчина, соловей і гай , життя-це небо , сонечко,а потім блискавка, кохання , діти, і гніздечко сороки, а потім пісня, з нами на Україні веселість та радість
2014-01-18T13:07:38+00:00
"На цих горах засяє благодать Божа", -сказав колись апостол Андрій Первозванний,припливши Дніпром до того місця , де стоїть златоверхий Київ .  Його пророчі слова збулися.
   Держава , яка виникла  на цих святих горах , Київська Русь - Україна,була однією з наймогутніших держав у світі. Довелося  українському народові боронити рідну землю від поневолювачів . будувати ведичні собори , монументальні споруди , прикрашаючи державу й несучи її славу крізь віки .
   Тисячі синів і дочок України віддали своє життя за те ,щоб країна була  вільною . Тисячі борців за свободу йшли тернистим шляхом , вселяючи віру в перемогу , в те , що прийде час  , коли "Встане правда" , "Встане воля".
      Проголошена незалежність нашої вітчизни .  Україна вппевнено крокує в майбутнє.