1. Прочитай текст. Яка його тема? А яка мета?
На яблуневу гілку сіла весела синичка і зацвірін­чала. Вона мала пір'ячко синього кольору із зелен­куватим відтінком, маленьку голівку з білими щічками і блискучі, як намистинки, очі.
Побачивши годівничку з дрібненькими шма­точками сала, синичка підлетіла ближче. Спочатку вона політала навколо, потім врешті наважилась і, сівши на дощечку, почала дзьобати поживу.
Дмитрик спостерігав за синичкою у вікно. Він знав, що з кожних десяти синичок до весни доживає лише одна. Усі інші гинуть від холоду й голоду. Хлоп­чик з радістю подумав, що тепер пташка не загине.

2. До прикметників весела, маленька усно добери синоніми й антоніми.
3. Знайди в тексті опис синички. За допомогою яких прикметників зображено пташку? Спиши опис, прикметники підкресли.

1

Ответы и объяснения

2014-01-17T17:24:02+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
1)Тема:Як хлопчик врятував синичку від смерті
Мета:Підштовхнути дітей до допомоги тваринам(пташкам) взимку
2)Весела-Синоніми:радісна;Антоніми-сумна,не радісна;
Маленька-Синоніми:мініатюрна,невелика;Антоніми-велика,величезна;
3)Опис:На яблуневу гілку сіла весела синичка і зацвірін­чала.Вона мала пір'ячко синього кольору із зелен­куватим відтінком, маленьку голівку з білими щічками і блискучі, як намистинки,очі.
 Пташку зображено за допомогою похідних(зеленкуватого,блискучі) і непохідних(весела,синього,маленьку,білими) прикметників.В описі прикметники:весела,синього,зеленкуватим,маленьку,білими,блискучими.