Чим подобається тобі осінь? Чому? Напиши про це текст - розповідь! Допоможіть мені будь ласка!

1
текст міркування
Осінь - чудова пора року. Така сіра і різнобарвна водночас. Така холодна, хоч сонце світить. Але, як то кажуть - світить, та не гріє.
Не хочеться ображати осінь, але погодьтеся - вона... як би то делікатніше сказати?.. похмура. Весь час йдуть сильні дощі. Лютий вітер шмагає холодними ланцюгами все, що потрапить під руку. Пташки відлітають. Вже не чути їхнього чудового співу біля вікна, і тоді стає так сумно... жахливо сумно. Хочеться відлетіти разом з птахами. Змахнути білосніжними крилами - і бути вже далеко-далеко. Сховатися від осені, і не висувати носа з теплого краю аж до зими.
Або навіть до весни.
фантазія кінчилась. погано.

Ответы и объяснения

2014-01-12T23:56:26+04:00
Не хочеться ображати осінь, але погодьтеся - вона похмура. Весь час йдуть сильні дощі. Лютий вітер шмагає холодними ланцюгами все, що потрапить під руку. Пташки відлітають. Вже не чути їхнього чудового співу біля вікна, і тоді стає так сумно... жахливо сумно. Хочеться відлетіти разом з птахами. Змахнути білосніжними крилами - і бути вже далеко-далеко. Сховатися від осені, і не висувати носа з теплого краю аж до зими.